Przedszkole Promyczek

Do przedszkola zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.
Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00.

Na zajęcia adaptacyjne w towarzystwie rodzica lub opiekuna zapraszamy w godzinach 9:00-12:00 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w naszym przedszkolu istnieje również możliwość skorzystania z opcji „opieki na godziny”.
Szczegółowych informacji w zakresie wolnych miejsc, zapisów do przedszkola i żłobka oraz wysokości opłat udzielamy telefonicznie
503-092-962 lub 515-264-899
lub zachęcamy do kontaktu pod adresem email: promyczek-przedszkole@o2.pl

Oferta przedszkola Promyczek

Podstawa programowa realizowana jest w oparciu o program edukacyjny zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
W ramach podstawy programowej, poza treściami programowymi, oferujemy następujące rodzaje zajęć:

• obejmujące aktywność w obszarze edukacji językowej, matematycznej, przyrodniczej,
  • język angielski prowadzony w oparciu o metodę Total Physical Response (TPR),
  • gimnastyka korekcyjna,
  • rytmika,
  • zabawy ruchowe z wykorzystaniem elementów Metody Ruchu Rozwijającego wg W. Sherborne,
  • artystyczno – teatralne, bajki terapeutyczne realizowane w oparciu o metodę dramy,
  • ekologia poprzez eksperymenty

Wszelkich szczegółowych informacji udzielamy pod numerami telefonów:
(42) 676-28-17
503-092-962