ŻŁOBEK Promyczek

Klub Malucha Promyczek zaprasza rodziców dzieci w wieku od 1 roku do lat 3 do udziału w projekcie, którego celem jest utworzenie dla 25 dzieci z terenu województwa łódzkiego nowych miejsc opieki w klubie malucha Promyczek w Łodzi.

Od dnia 1 lipca br. formularze rekrutacyjne do projektu „Klub Malucha Promyczek” przyjmowane będą w sposób ciągły do wyczerpania liczby miejsc dostępnych w ramach w/w projektu, tj. 25.

Zgłoszenie udziału w projekcie następuje poprzez złożenie poprawnie wypełnionego formularza rekrutacyjnego w biurze projektu w godzinach od 10:00-17:00 lub przesłanie w/w formularza na adres email:
klubpromyczeklodz@gmail.com

Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie zostaną poinformowane drogą mailową o przyjęciu ich dziecka do klubu malucha Promyczek.

Klub Malucha PROMYCZEK to miejsce przeznaczone dla najmłodszych dzieci w wieku od 6 miesięcy do 2,5 lat.

Cel:
Zapewnienie opieki pielęgnacyjnej i edukacyjnej, uwzględniającej rozwój psychomotoryczny naszych najmłodszych podopiecznych oraz ich rozwój społeczny poprzez integrację z innymi maluchami, jak i otaczającym ich światem.

Opieka i program dnia realizowany w żłobku dostosowany jest do możliwości rozwojowych naszych maluszków.

Wykwalifikowana zespół opiekunów z doświadczeniem w pracy z dziećmi dba o bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój naszych maluszków.

W swoje pracy wykorzystują najnowsze koncepcje i metody pracy, kreując przyjazną atmosferę miejsca.

Pracujemy od 7 do 17

Klub Malucha PROMYCZEK
93-118 Łódź, ul. Wacława 46

Wszelkich szczegółowych informacji udzielamy pod numerami telefonów:
(42) 676-28-17
503-092-962